Hráči A-týmu

Soupiska A týmu

Číslo Hráč Post
92 Krištof Jan Brankář
33 Svoboda Martin Brankář
29 Vich Michal Brankář
27 Janata Ladislav Obránce
19 Šletr Ondřej Obránce
15 Lang Lukáš Obránce
8 Svoboda Ludvík Obránce
88 Šulc Jakub Obránce
16 Bílek Filip Obránce
91 Procházka Jakub Obránce
17 Kůrka Jakub Obránce
6 Skokan Lukáš Obránce
9 Kraučuk Michal Útočník
23 Muras Lukáš Útočník
64 Navrátil Filip Útočník
40 Vlach Jiří Útočník
7 Pipek Martin Útočník
20 Ježek Martin Útočník
13 Křišťan Radim Útočník
25 Borovanský Michal Útočník
89 Sladký Jan Útočník
21 Pipek Tomáš Útočník

 

Krajská liga mužů 2018/2019

PLAY - OFF

Středa 20.02. 2019 18:00   HC Čáslav    HC Slavoj Velké Popovice 7 : 0
                 
Sobota 23.02. 2019 18:00  

 

HC Slavoj Velké Popovice 
 

HC Čáslav    
                 
Neděle 24.02. 2019 17:00   HC Čáslav    HC Slavoj Velké Popovice  
                 
Čtvrtfinále KLM: HC Čáslav vs. HC Slavoj Velké Popovice - stav série 1:0    

                                 

Rozdělení do skupin (čísla pro losování):

Skupina ZÁPAD       Skupina VÝCHOD  
                   
4   HC Příbram     1   HC Slavoj Velké Popovice
8   HC Rakovník     6   HC Lev Benešov
5   HK Lev Slaný     2   BK Mladá Boleslav B
7   SK Černošice     4   HC Poděbrady
2   HC Buldoci Neratovice   7   HC Čáslav  
1   HC Junior Mělník   5   HC Rytíři Vlašim
3   HK Králův Dvůr   8   SK Sršni Kutná Hora
6   HK Kralupy nad Vltavou     3   HC Žabonosy

 

ROZLOSOVÁN9 KLM - základní část (15.9.2018 - 17.2.2019)

Hrací dny jsou soboty a neděle

 

DOMÁCÍ UTKÁNÍ

 

Číslo utkání Kolo Domácí Hosté Datum Čas Stav Výsledek
S0011   2   HC Čáslav   HC Žabonosy 23.9.2018       Odehráno 7:2
S0039   5   HC Čáslav   HK Králův Dvůr 14.10.2018       Odehráno 4:1
S0042   6   HC Čáslav   HC Rytíři Vlašim 21.10.2018       Odehráno 5:2
S0079   10   HC Čáslav   HK Lev Slaný 18.11.2018       Odehráno 1:6
S0084   11   HC Čáslav   Slavoj Velké Popovice 24.11.2018       Odehráno 7:1
S0090   12   HC Čáslav   BK Mladá Boleslav "B" 1.12.2018       Odehráno 13:5
S0119   15   HC Čáslav   HC Rakovník 22.12.2018    17:00   Odehráno 3:2
S0123   16   HC Čáslav   HC Poděbrady 6.1.2019    17:00   Odehráno 5:3
S0140   18   HC Čáslav   HC Lev Benešov 20.1.2019    17:00   Odehráno 5:4
S0159   20   HC Čáslav   HC Buldoci Neratovice 3.2.2019    17:00   Odehráno 10:1
S0161   21   HC Čáslav   SK Sršni Kutná Hora 10.2.2019    17:00   Odehráno 3:4 pp

                                   

VENKOVNÍ UTKÁNÍ

 

Číslo utkání   Kolo   Domácí   Hosté Datum   Čas   Stav Výsledek
S0002   1   BK Mladá Boleslav "B"   HC Čáslav 15.9.2018       Odehráno 4:6
S0019   3   HC Poděbrady   HC Čáslav 29.9.2018       Odehráno 1:5
S0031   4   SK Černošice   HC Čáslav 6.10.2018       Odehráno 6:7
S0052   7   HC Lev Benešov   HC Čáslav 27.10.2018   17:00   Odehráno 4:5 pp
57   8   SK Sršni Kutná Hora   HC Čáslav 4.11.2018       Odehráno 2:3 sn
S0068   9   HC Příbram   HC Čáslav 10.11.2018       Odehráno 7:2
S0099   13   HC Žabonosy   HC Čáslav 9.12.2018   12:00    Odehráno 1:3
S0110   14   HK Kralupy nad Vltavou   HC Čáslav 15.12.2018   18:15    Odehráno 4:5
S0130   17   HC Rytíři Vlašim   HC Čáslav 13.1.2019   17:30   Odehráno 2:6
S0145   19   HC Junior Mělník   HC Čáslav 26.1.2019    17:30   Odehráno 7:2
S0172   22   Slavoj Velké Popovice   HC Čáslav 16.2.2019    18:00   Odehráno 3:6

                                   Datumy a časy utkání se budou upřesňovat!!!

 

V základní části soutěže, při nerozhodném stavu, prodloužení 5. minut s 3. minutovou přestávkou (bez úpravy ledu) a počtem hráčů 3 na 3.  Následují samostatné nájezdy - 3 : 3.

V Play-off prodloužení 10.minut s 15. minutovou přestávkou (úprava ledu),.hraje se 5 na 5. Následují samostatné nájezdy - 5 : 5. V Play-off řídí utkání 2 hlavní rozhodčí.

Nahoru