Aktuality

 

Informace určené pro rodiče Gripeňat, dětí ze školičky bruslení a informace o náboru dětí.

                                                   

 Správný_sport.png

 

Aktuality pro rodiče Gripeňat

Letní příprava 2019

 

Prosíme rodiče, aby hráči s sebou na tréninky nosili švihadla a pro případ nepřízně počasí i sálovou obuv, která je nezbytná na aktualně nainstalovanou multifunkční plochu STILMAT na ZS Čáslav. Děkujeme!

 

Na základě Vašich dotazů a dohody TR (trenérské rady), byla zařazena do letní přípravy, samostatná TJ - Trénink brankářů. Tato se opakuje jednou za 14 dní, vždy v pátek. Pomůcky vždy upřesní trenér brankářů.

 

Květen:

- každé úterý 16.30 - 18.00 (2.+3. třída, 4. třída + MŽ) 

- každou středu 16.30 - 17.30 (školička bruslení)

- každý pátek 16.30 - 18.00 (2.+3. třída, 4. třída + MŽ)

Pozn.: první trénink školičky bruslení proběhne 14. 5. společně s 2.+3. třídou. Další tréninky již podle plánu ve středu, tj. 22. a 29. 5.2019

 

Červen:

- každé úterý 16.30 - 18.00 (2.+3. třída, 4. třída + MŽ) 

- každou středu 16.30 - 17.30 (školička bruslení), 16.30 - 18.00 (4.třída+MŽ)

- každý pátek 16.30 - 18.00 (2.+3. třída, 4. třída + MŽ)

 

 

Gripeňata se opět předvedla publiku

Při příležitosti derby mezi oddíly z Čáslavi a Kutné Hory v neděli 10. 2. 2019 dostala Gripeňata 2. a 3. hokejové třídy prostor, aby se opět převedla před zraky publika. Celekm 767 příznivců hokeje mělo možnost vidět podhoubí klubu, které na své větší hokejové budoucnosti teprve pracuje . . .

 

S dětmi čáslavského hokejového klubu potrénoval Jaroslav Vlach (vítěz Tipsport extraligy ledního hokeje 2015/2016)

 

8. 2. 2019 trénink s dětmi týmu druhé třídy HC Čáslav absolvoval také Jaroslav Vlach, útočník extraligového Liberce. "Líbí se mi, že na tréninku bylo hodně dětí. Že se zajímají o sport a nesedí jen doma," podělil se o první pocity. "Trénink měl dobrou úroveň, bylo vidět, že se trenéři dětem věnují s láskou," doplnil.
Vítěz extraligy Jaroslav Vlach je v regionu hokejovým pojmem, poznaly ho i malé děti? "Některé mě poznaly, některé mě braly asi jako každého jiného trenéra. Některé se ptaly, jestli jsem hokej hrál a nebo hraji," usmíval a dodal: "Na dotazy prostor moc velký nebyl, makaly."
Jaroslav Vlach má před sebou jistě ještě dlouhou aktivní kariéru, ale chtěl by v pozdějším věku zůstat u hokeje jako trenér? "Doufám, že hokej budu hrát co nejdéle. Pokud by to bylo možné, určitě bych trénoval rád, bavilo by mě to," přiznal a dodal: "Asi nejsem úplně trpělivý, proto by mě bavila práce spíše asi s těmi staršími nebo dospělejšími. Stejně jako hráčská kariéra musí ale nějak začít i ta trenérská." (Originál článku na stránkách naše mediálního partnera svoboda.info)

Vlach

 

Pojď hrát hokej opět v Čáslavi - 26. 1. 2019

Zimní stadion v Čáslav se v sobotu 26. ledna 2019 popáté otevřel pro nové zájemce o lední hokej. Akce byla pořádána Hokejovým klubem Čáslav a přilákala nové zájemce o tento krásný sport. Řady Gripeňat se rozrostly o sedmnáct nových dětí. Velikou radost jim udělaly dárky, které obdržely po registraci. Hlavně nový reprezentační dres. Byl pro ně připravený pestrý program na ledě i mimo něj.

Trenéři klubu připravili pro děti dovednostní disciplíny „na suchu“ i na ledě. Noví zájemci se po úvodní prezentaci seznámili s prostředím zimního stadionu a kluzištěm, malá Gripeňata rozdílných věkových kategorií jim prezentovala své získané schopnosti přímo na ledové ploše. "V rámci akce jsme představili trénink mládeže, aby si děti i rodiče udělali představu o tom, jak takový hokejový trénink probíhá. Hlavní snahou je, aby se děti bavily," vysvětlil Jiří Mlika, hlavní trenér mládeže.

Úplné znění článku naleznete zde.

 

Gripeňata se předvedla publiku

V neděli 18. 11. 2018 dostala Gripeňata 2. a 3. hokejové třídy prostor, aby předvedla svůj um fanouškům, kteří přišli na utkání "A" mužstva. Za velmi vydatné podpory obecenstva ukázali naši nejmenší, co se jim podařilo v jejich hokejovém životě naučit. Náš klub se neustále vyvíjí a jsme rádi, že pokroky jsou vidět!!! Pokud máte zájem o video k zápasu, můžete shlédnout zde.

 

 

 

Pojď hrát hokej 22. 9. 2018

V sobotu 22. 9. 2018 se na zimním stadionu v Čáslavi konala ve spolupráci s HC Čáslav již 4. akce Pojď hrát hokej. Děti v doprovodu rodičů si nejprve vyzkoušely hokejové dovednosti na suchu, vyslechly si prezentaci, prozkoumaly zázemí stadionu a vyrazily na své první hokejové krůčky. Fotografie z akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Další článek o této akci je k vidění na stránkách našeho mediálního partnera svoboda.info.

 

 

 

Hledáme trenéry Gripeňat

Náš hokejový klub se rozrůstá. Kvalitní trenéři a lidé kolem dětí jsou klíčem k tomu, aby sport děti bavil a naši malí hokejisté chodili na stadion rádi. Pokud jste hráli hokej či umíte solidně bruslit, baví vás lední hokej a chcete se dlouhodobě věnovat dětem, nemáte na co čekat. Vážným zájemcům klub zabezpečí základní kurz pro licenci "C" + mládež. Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

  

Zdravotní prohlídky

Dle vnitřní směrnice Českého svazu ledního hokeje č. 98, která upravuje dokládání zdravotní způsobilosti hráčů, je nutno doložit platnou zdravotní prohlídku do zahájení soutěží a to buď vedoucímu mužstva dané kategorie, nebo trenérům. Bez platné prohlídky (platí 12 měsíců) nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař, je vyžadováno EKG.

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY absolvují kategorie mladších žáků a starší.

 

Informace pro školičku bruslení

Školička bruslení zahájí sezonu 4. září - úterý, pátek (17.30 - 18.30) a sobotu (od 14.00) jako v minulé sezoně. Začínajícím hokejistům budou předávat zkušenosti a dovednosti, již tradičně, také hráči A týmu s trenérskou licencí.

 

Prispevky.jpg

 

 

Rádi přivítáme nové hokejové naděje! Staňte se GRIPEŇATY! Hokej je úžasný sport!

Žádáme rodiče, kteří ještě neuhradili členské příspěvky na sezonu 2018/2019, aby tak učinili. Děkujeme.

(Nábor dětí - holčiček a kluků - probíhá v době přípravy školičky.)

 

 

Doporučené stránky pro sledování aktivit a rozvrhu na zimním stadionu v Čáslavi:

http://sportcaslav.cz/zimni-stadion/

 

 

  • Gripenata_I
  • Predani_vyzbroje_Caslav
  • Spolecne_foto

 

Za podpory Českého svazu ledního hokeje.

 

 

 

Nahoru