Aktuality

Informace určené pro rodiče Gripeňat, dětí ze školičky bruslení a informace o náboru dětí.

SS_750x100(1).jpg

Pojď hrát hokej opět v Čáslavi

V sobotu 26. 1. 2019 se uskuteční další akce Pojď hrát hokej na ZS Čáslav od 8.30. Více informací naleznete zde.

Aktuality pro rodiče Gripeňat

- od 5. 1. 2019 se mění čas školičky bruslení. Školička bude i nadále v sobotu, ale bude již od 8.00. Dne 26. 1. 2019 bude školička bruslení zrušena z důvodu konání akce Pojď hrát hokej. Klasický trénink tedy nebude realizován. Děti ze školičky si však v tento den mohou přijít zabruslit a užít si dopoledne na zimním stadionu.

- 15. 12. soutěžní turnaj 3. tříd, Čáslav. Sraz u ZS Čáslav v 10.00. Nominace určí trenéři. Organizace turnaje zde:

Plocha A

ČAS

Plocha B

HC Čáslav "A" - HK Kralupy "A"

HC Čáslav "B" - HK Kralupy nad Vltavou "B"

HK Kralupy nad Vltavou "A" - HC Lev Benešov "A"

HK Kralupy nad Vltavou "B" - HC Lev Benešov "B"

úprava ledu

úprava ledu

HC Čáslav "A" - HC Lev Benešov "A"

HC Čáslav "B" - HC Lev Benešov "B"

Gripeňata se předvedla publiku

V neděli 18. 11. 2018 dostala Gripeňata 2. a 3. hokejové třídy prostor, aby předvedla svůj um fanouškům, kteří přišli na utkání "A" mužstva. Za velmi vydatné podpory obecenstva ukázali naši nejmenší, co se jim podařilo v jejich hokejovém životě naučit. Náš klub se neustále vyvíjí a jsme rádi, že pokroky jsou vidět!!! Pokud máte zájem o video k zápasu, můžete shlédnout zde.

Pojď hrát hokej 22. 9. 2018

V sobotu 22. 9. 2018 se na zimním stadionu v Čáslavi konala ve spolupráci s HC Čáslav již 4. akce Pojď hrát hokej. Děti v doprovodu rodičů si nejprve vyzkoušely hokejové dovednosti na suchu, vyslechly si prezentaci, prozkoumaly zázemí stadionu a vyrazily na své první hokejové krůčky. Fotografie z akce si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Další článek o této akci je k vidění na stránkách našeho mediálního partnera svoboda.info.

Hledáme trenéry Gripeňat

Náš hokejový klub se rozrůstá. Kvalitní trenéři a lidé kolem dětí jsou klíčem k tomu, aby sport děti bavil a naši malí hokejisté chodili na stadion rádi. Pokud jste hráli hokej či umíte solidně bruslit, baví vás lední hokej a chcete se dlouhodobě věnovat dětem, nemáte na co čekat. Vážným zájemcům klub zabezpečí základní kurz pro licenci "C" + mládež. Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Rozpis turnajů, sezona 2018/2019 - minihokej + MŽ

Ročník narození 2010 (3. třída):

15. 12. 2018, Čáslav, Benešov, Kralupy

5. -  6. 1. 2019, Vlašim, Mělník, Čáslav

19. - 20. 1. 2019, Čáslav, Černošice, Beroun

2. -  3. 2. 2019, Mělník, Příbram, Čáslav

16. -  17. 2. 2019, Čáslav, Vlašim, Mělník

2. -  3. 3. 2019, Benátky n. J., Mělník, Čáslav, Vlašim

Ročník narození 2011 (2. třída):

9. 12. 2018, Slaný, Čáslav, Žebrák, Mělník

12. - 13.  1. 2019, Čáslav, Sedlčany, Kralupy, Slaný

9. - 10.  2. 2019, Benátky n. J., Čáslav, Velké Popovice, Kralupy n V.

9. - 10.  3. 2019, Kralupy n. V., Mělník, Čáslav, Kutná Hora

Rozlosování mladší žáci (MŽ):

Rozlosování naleznete zde.

Zdravotní prohlídky

Dle vnitřní směrnice Českého svazu ledního hokeje č. 98, která upravuje dokládání zdravotní způsobilosti hráčů, je nutno doložit platnou zdravotní prohlídku do zahájení soutěží a to buď vedoucímu mužstva dané kategorie, nebo trenérům. Bez platné prohlídky (platí 12 měsíců) nesmí hráč nastoupit k soutěžnímu utkání. Zdravotní prohlídku provádí dětský lékař, je vyžadováno EKG.

SPORTOVNÍ ZÁTĚŽOVÉ PROHLÍDKY absolvují kategorie mladších žáků a starší.

Informace pro školičku bruslení

Školička bruslení zahájí sezonu 4. září - úterý, pátek (17.30 - 18.30) a sobotu (od 14.00) jako v minulé sezoně. Začínajícím hokejistům budou předávat zkušenosti a dovednosti, již tradičně, také hráči A týmu s trenérskou licencí.

Prispevky.jpg

Rádi přivítáme nové hokejové naděje! Staňte se GRIPEŇATY! Hokej je úžasný sport!

Žádáme rodiče, kteří ještě neuhradili členské příspěvky na sezonu 2018/2019, aby tak učinili. Děkujeme.

(Nábor dětí - holčiček a kluků - probíhá v době přípravy školičky.)

Doporučené stránky pro sledování aktivit a rozvrhu na zimním stadionu v Čáslavi:

• Gripenata_I
  • Predani_vyzbroje_Caslav
  • Spolecne_foto

Za podpory Českého svazu ledního hokeje.